Predvianočná nočná mora

31.10.2018 Slovenské národné múzeum
Predvianočná nočná moraSlovenské národné múzeum-Múzeum Červený Kameň pozýva v dňoch 1. – 3. novembra 2018 od 10.00 do 18.00 h na novú scénickú prehliadku Predvianočná nočná mora. Začiatok predstavenia je každú celú hodinu.

 

Slovenské národné múzeum-Múzeum Červený Kameň pozýva v dňoch1. – 3. novembra 2018 od 10.00 do 18.00 h na novú scénickú prehliadku Predvianočná nočná mora. Začiatok predstavenia je každú celú hodinu.

Príbeh o ukradnutých Vianociach je originálnou adaptáciou jedného z najobľúbenejších diel od svetoznámeho tvorcu Tima Burtona, v podaní divadelného kolektívu SNM-Múzea Červený Kameň. Rovnako ako slávny americký animovaný film, aj voľné spracovanie vo forme scénickej prehliadky na hrade Červený Kameň, bude plné napätia, strachu, farieb, zvukov ale aj humoru.

Nové naštudovanie príbehu o sláve, moci a láske v špecifickom kontexte histórie hradu, jeho strašidelných príbehov a povestí, ožije v unikátnych priestoroch hradného podzemia. Predstaví tak atmosféru priestorov v celkom inom poňatí.

Vstupné na podujatie
dospelí: 8,00 €, seniori, študenti, a deti od 3 rokov: 4,00 €, rodinné vstupné: 22,00 €, deti do 3 rokov: zdarma.
 

 << späť
Linky