KARNEVAL ZVIERAT v bratislavskej REDUTE

16.01.2019 SF
KARNEVAL ZVIERAT v bratislavskej REDUTEDruhá Hudobná akadémia pre žiakov a Rodinný koncert pre všetky deti. Slovenská filharmónia pozýva v januári na koncerty svojich najmladších a najmenších návštevníkov.

 

 

 

V piatok doobeda o 9.30 a 11.30 sa uskutoční druhá Hudobná akadémia pre bratislavských a mimobratislavských školákov, ktorí sa v tejto koncertnej sezóne na toto podujatie prihlásili. V piatok 18. januára navštívi bratislavskú Redutu opäť 1400 žiakov.

Ak so školou Hudobnú akadémiu nenavštevujete, pozývame vás na druhý Rodinný koncert,  s rovnakým programom, ktorý  sa uskutoční v Redute v sobotu 19. januára o 16-tej.

Pódium Koncertnej siene Slovenskej filharmónie bude  patriť nadšeným profesionálnym umelcom, členom komorného zoskupenia Quasars Ensemble pod vedením Ivana Buffu. Pre deti pripravili skvelú zábavu. Tešiť sa môžete na Karneval zvierat francúzskeho skladateľa Camilla Saint-Saënsa. Skladateľ  ho skomponoval  v roku 1886 a dal mu podtitul  Veľká zoologický fantázia pre dva klavíry a komorný súbor. Neskôr bolo dielo zinštrumentované pre komorný orchester. V „zvieracej symfónii"  sa môžete tešiť na Kráľovský leví pochod, Sliepky a kohúty, Divoké somár, Korytnačky, Slona....  Hudobným popoludním plným všakovakých zvierat a  hudby   vás bude sprevádzať Martin Vanek.   Príďte na koncert do Reduty, mladí hudobníci  vás presvedčia, že klasika vie byť veľká zábava.

 << späť
Linky