Štátny tajomník MK SR sa zúčastnil na galakoncerte vo Viedni pri príležitosti 20. výročia nadviazania slovensko-rakúskych diplomatických vzťahov a 20. výročia členstva Slovenskej republiky v OSN

16.01.2013
Štátny tajomník MK SR sa zúčastnil na galakoncerte vo Viedni pri príležitosti  20. výročia  nadviazania slovensko-rakúskych diplomatických vzťahov a 20. výročia členstva Slovenskej republiky v OSNŠtátny tajomník MK SR Ivan Sečík sa 14. januára 2013 zúčastnil na slávnostnom galakoncerte vo Viedni pri príležitosti 20. výročia nadviazania slovensko-rakúskych diplomatických vzťahov a 20. výročia členstva Slovenskej republiky v OSN.

Galakoncert finančne podporilo Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky, záštitu nad podujatím prevzal predseda vlády SR Robert Fico. Organizátorom galakoncertu bolo Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Rakúskej republike, Stále zastúpenie SR pri medzinárodných organizáciách vo Viedni a Slovenský inštitút vo Viedni. Na galakoncerte sa predstavili špičkoví slovenskí umelci - Adriana Kučerová, Miroslav Dvorský a Róbert Pechanec. 

referát styku s médiami MK SR

 

Fotografie z galakoncertu nájdete na:


http://www.culture.gov.sk/medialny-servis/fotogaleria-37.html


 

Autor fotografie: Slovenský inštitút vo Viedni

 << späť
Linky