Hlasujte za najkrajšie obnovenú pamiatku

19.11.2015
najkrajšia obnovená pamiatka - hlasovanieMinisterstvo kultúry každoročne vyhlasuje súťaž Kultúrna pamiatka roka. Jej cieľom je podporovať zodpovedný prístup vlastníkov národných kultúrnych pamiatok a predstaviteľov samospráv miest a obcí k ochrane kultúrneho dedičstva na Slovensku. Vyhlásenie výsledkov a odovzdávanie cien Fénix - Kultúrna pamiatka roka 2014 sa uskutoční 10. decembra 2015 v priestoroch Dvorany MK SR v Bratislave. Súčasťou programu bude aj vyhlásenie Najkrajšie obnovenej pamiatky o ktorej rozhodne verejnosť v hlasovaní.

Slovenský plynárenský priemysel (SPP) spolu s Nadáciou SPP ako dlhodobý partner dotačného programu Obnovme si svoj dom vyhlásili popri hlavnej súťaži aj druhý ročník súťaže Najkrajšia obnovená pamiatka. O víťazovi rozhodne hlasovanie na stránke: www.facebook.com/VaseSPP

Do 9. decembra tak môže verejnosť rozhodovať o tom, ktorá z týchto pamiatok bola obnovená alebo zreštaurovaná najkrajšie. Víťaz získa titul "Najkrajšia obnovená pamiatka" a piati hlasujúci dostanú odmenu.

 << späť
Linky