Ministerstvo kultúry bude mať stánok na Dobrom trhu na Jakubáku

21.04.2017
dobrý trhMinisterstvo kultúry Slovenskej republiky bude mať svoje zastúpenie na obľúbenom podujatí Dobrý trh na Jakubáku, ktoré sa uskutoční už túto sobotu 22. apríla 2017 v Bratislave. Navštívte jeho stánok a zúčastnite sa súťaží, ktoré budú pre vás pripravené.

Podujatie Dobrý trh na Jakubáku je špeciálnou lokálnou edíciou Dobrého trhu, ktoré oživuje mestský verejný priestor, otvára ulice a dvory pre ľudí, vytvára miesto pre stretnutia a zážitky a je určené nielen pre lokálnu komunitu, ale aj pre všetkých obyvateľov a návštevníkov mesta. Keďže niektoré odbory rezortu kultúry sídlia priamo na Jakubovom námestí, tvoria prirodzenú súčasť miestnej komunity a aj to bol dôvod, prečo sa ministerstvo rozhodlo do tohto podujatia zapojiť.

 

V stánku ministerstva kultúry si návštevníci Dobrého trhu na Jakubáku budú môcť zahrať kvíz, hravým spôsobom doplniť do slepej mapy kreatívny a kultúrny potenciál Slovenska a deti budú môcť deň stráviť nad maľovankami alebo čítaním časopisu Slniečko. Súčasťou programu bude aj tombola. Ceny pre víťazov poskytli organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti ministerstva. Účastníci trhu budú môcť cenné dary od ministerstva vyhrať aj v „Mačke vo vreci“, organizovanej Dobrým Trhom.

 

Ministerstvo kultúry sa teší na stretnutie s vami!

 

FOTOGALÉRIA

 

referát styku s médiami MK SR

 << späť
Linky